300 тисяч на ремонт міграційної служби виділили депутати міської ради

300 тисяч на ремонт міграційної служби виділили депутати міської ради

На ці кошти планують розвивати інформаційну інфраструктуру.

Депутати Житомирської міської ради проголосували за виділення 300 тис. грн на розвиток інформаційної інфраструктури управління ДМС України в області та її територіальних підрозділів та поточного ремонту відділу управління. Про це повідомила прес-служба управління.

«Начальник УДМС в області Олександр Радько на зустрічі із першим заступником Житомирського міського голови Олексієм Ясюнецьким передав клопотання до депутатів Житомирської міської ради про включення до Програми економічного і соціального розвитку міста Житомира на 2016 рік заходів по забезпеченню розвитку інформаційної інфраструктури та проведенню поточного ремонту відділу адресно-довідкової роботи УДМС, Богунського та Корольовського районних відділів у місті Житомирі, управління ДМС України в Житомирської області, передбачивши на їх виконання кошти в сумі 300 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

Депутати міської ради 13 жовтня проголосували на сесії за дану ініціативу.

«Управління ДМС України в Житомирській області за надання адміністративних послуг на постійній основі перераховує кошти до місцевого бюджету, зокрема тільки за вісім місяців поточного року на рахунок бюджету Житомирської міської ради перераховано коштів у сумі майже 6,5 мільйона гривень, а до кінця 2016 року планується надходження ще понад 3 мільйони гривень», – розповіли у прес-службі.

Нагадаємо, жителі області з 1 жовтня будуть отримувати паспорти лише у формі id-карток. Сухомлин визнав, що львівська фірма, яка ремонтує тротуари, порушила умови тендеру.

Leave a Comment