33,5 кг… золота вилучили у житомирянина, який організував масштабну схему ухилення від податків

33,5 кг… золота вилучили у житомирянина, який організував масштабну схему ухилення від податків

Ювелірні вироби із срібла, зливки золота та золоті заготовки.

Cпівробітники податкової міліції Житомирщини та Київщини виявили та ліквідували масштабну схему ухилення від сплати податків при реалізації ювелірних виробів. Про це повідомили у ДФС у Житомирській області.

«Житель столиці, уродженець Житомирської області, організував  схему ухилення від сплати податків, суть якої полягала у використанні реквізитів більше п’яти десятків фізичних осіб-підприємств 2 групи оподаткування  при виробництві та реалізації ювелірних виробів. Кошти від реалізації перераховувались на розрахункові рахунки організатора нелегального бізнесу», – йдеться у повідомленні.

У рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого в ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України, на підставі отриманих ухвал суду, слідчими СУФР ГУ ДФС у Київській області та працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Житомирській області проведено десять обшуків у місцях продажу ювелірних виробів та безпосередньо на самому виробництві.

У ході обшуків вилучено ювелірні вироби із срібла, зливки золота та золоті заготовки загальною вагою  33,5 кг на загальну суму більше 17 млн грн, а також комп’ютерну техніку, жорсткі диски та «чорнову» бухгалтерію.

Нагадаємо, керівник підрозділу податкової служби видав 77 незаконних дозволів для АЗС області. У Житомирі судитимуть підприємця за ухилення від сплати податків на загальну суму майже 2 млн грн.

Leave a Comment