У Житомирі судитимуть підприємця за ухилення від сплати податків на загальну суму майже 2 млн грн

У Житомирі судитимуть підприємця за ухилення від сплати податків на загальну суму майже 2 млн грн

Справу розглядатимуть у Богунському райсуді.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати податків у значних розмірах керівником місцевого підприємства. Про це повідомила пресслужба прокуратури.

«18 вересня прокуратурою області складено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 212 КК України та скеровано до суду для розгляду по суті. Керівника підприємства обвинувачують у тому, що він, здійснюючи господарську діяльність безпідставно завищив суму податкового кредиту, унаслідок чого, ухилився від сплати податку на додану вартість на суму 1 995 тис. грн. Зокрема, у ході досудового розслідування, установлено, що особа, з метою ухилення від сплати податків, відображала у бухгалтерських та податкових документах безтоварні операції із підприємствами з ознаками фіктивності», – йдеться у повідомленні.

Також, з метою забезпечення відшкодування завданих державі збитків у ході досудового розслідування накладено арешт на готівкові кошти та банківські рахунки підприємства, а також підготовлено цивільний позов. Обвинувальний акт скерували до Богунського районного суду м. Житомира.

Нагадаємо,  на Житомирщині судитимуть податківців, які за «винагороду» зменшили підприємцю штрафні санкції. Суд визнав протиправним рішення облради, яка без аукціону дала спецдозвіл на родовище торфу.

Leave a Comment