35% знижки на вивчення англійської з вчителем-іноземцем у Житомирі

«Hello everyone» дарує житомирянам знижку на навчання у розмірі 35%! Поспішайте, святкова акція діє до 15 січня!

«Hello everyone» – унікальний клас англійської мови, де дітей та дорослих навчає іноземець. Викладання мови відбувається виключно англійською. Викладач швидко вчить учнів просто розбиратися у складній граматиці, грамотно говорити та навіть думати англійською!

Містер Ахмед має вищу освіту вчителя англійської мови. Працював викладачем та перекладачем у рідному місті Каїрі, що у Єгипті, тривалий час давав приватні уроки у Данії та Саудівській Аравії.

«Головне правило у процесі мого викладання: англійська – це задоволення. Я – дитина – з дитиною, дорослий – з дорослими. Ми стаємо друзями зі студентами. І головне, що не доводиться це робити штучно. Все відбувається щиро: обожнюю свою роботу та учнів. Вони у мене всі неповторні!

Щодо процесу – я не є прихильником старої, традиційної школи викладання.  Використовую власну програму, ігри, дидактичний матеріал, картки, які виготовляю сам. Крім того, протягом всього уроку студенти отримують багато практики. Учні, які дійсно хочуть вчитися – мають шикарний результат», – розповідає вчитель.

Ми знаходимося у Житомирі, по вул. Хлібній, 25. Додаткова інформація за телефоном: 0635024007 (Viber). Попередній запис обов’язковий!

Наші сторінки у соціальних мережах:

Instagram: https://www.instagram.com/english.zhytomyr/

Facebook: https://www.facebook.com/english.zhitomir/?view_public_for=278631756090612

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *