Суд оштрафував 34-річну житомирянку, яка погано виховала сина

Суд оштрафував 34-річну житомирянку, яка погано виховала сина

Хлопчик штовхнув іншу дитину.

Корольовський районний суд Житомира застосував до 34-річної місцевої жительки адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків. Про це повідомила пресслужба суду.

“Як зазначено в постанові суду, протокол про адміністративне правопорушення на жінку було складено в жовтні цього року за те, що вона неналежно виконувала свої батьківські обов’язки стосовно 12-річного сина, який штовхнув іншого хлопця від чого той впав, і перебував на лікуванні в лікарні (в дитини відняло ноги).

Відповідальність за неналежне виконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей передбачене частиною 2 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, де визначено, що ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, – йдеться у повідомленні.

Відтак, за наведених у постанові обставин, суд дійшов висновку, що вина жінки доведена належними доказами, в її діях вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 184 КУпАП, в зв’язку з чим необхідно застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 1700 гривень.

Нагадаємо, у поліції розповіли, скільки торік покарали батьків та учнів за шкільне цькування. Близько 150 фактів доведення дітей до стану сп’яніння зафіксувала поліція області.

Leave a Comment