4 найпопулярніших лінійки смартфонів Samsung: гаджет якої серії обрати

4 найпопулярніших лінійки смартфонів Samsung: гаджет якої серії обрати

Смартфони Samsung поділяються на кілька лінійок. Майже всі вони демонструють хороші показники й знаходять своїх шанувальників. Замовити якісний гаджет можна на https://zhuk.ua/ru/smartfoni-samsung. Щоб зробити оптимальний вибір, дізнайтесь більше про особливості популярних серій телефонів Samsung.

Смартфони Samsung серії Galaxy S

Кожне покоління Galaxy S — демонстрація актуальних технологічних досягнень. Ці смартфони постійно перебувають у топі рейтингів камерофонів.

Смартфони Samsung серії S мають найбільші екрани серед телефонів усіх лінійок, крім моделей серії Note. З виходом кожного нового покоління рамки стають тоншими, а грані — плавнішими. Завдяки відсутності гострих кутів телефон зручніше лежить в руці. А ще смартфони S-серії зазвичай отримують нову технічну начинку.

Samsung Galaxy Note

Galaxy Note — фактично ті ж Galaxy S, але зі збільшеним екраном і стилусом в комплекті. Серія з’явилася у 2011 році й пройшла довгий шлях від нішевих гаджетів для поціновувачів сучасних технологій до найбажаніших флагманських пристроїв, попит на які з кожним роком зростає.

Смартфони Samsung Galaxy A

Смартфони лінійки Galaxy A мають доступні ціни. В каталогах магазинів завжди багато гаджетів цієї серії, бо їх виходить найбільше.

Основна особливість лінійки A — вдале співвідношення ціни та якості смартфонів. Від флагманів Galaxy S вони відрізняються:

  • відсутністю просунутих функцій;
  • використанням менш дорогих матеріалів для виготовлення корпусу.

Смартфони Samsung Galaxy M

Для виготовлення корпусів смартфонів лінійки Galaxy M використовують недорогі матеріали. Гаджети найчастіше мають краплеподібний виріз для передньої камери та сканер відбитків, розташований на задній кришці. Головна перевага телефонів лінійки M полягає в акумуляторах з великою ємністю.

Смартфони Samsung справедливо вважаються одними з кращих у світі. Лінійка Galaxy A підійде тим, хто бажає купити телефон з ідеальним балансом між ціною та технічними характеристиками у бюджетній чи середній ціновій категорії. Флагмани Galaxy S створені для споживачів, які віддають перевагу найсучаснішим технологіям, а топова лінійка Galaxy Note більше підійде діловим людям і представникам творчих професій. Смартфони серії Galaxy M сподобаються користувачам, які хочуть отримати оптимальне співвідношення між вартістю та характеристиками гаджета, але при цьому не особливо звертають увагу на дизайн.

Leave a Comment