Майстер на всі руки – чи варто наймати для ремонту квартири

Ремонт квартири, приватного будинку чи офісних приміщень можна виконати з допомогою бригади кваліфікованих спеціалістів, або запросити «майстра на годину». Зазвичай, останнім способом користуються, якщо планується недорогий ремонт квартир у Львові. Замовник наймає такого спеціаліста, бажаючи зекономити на кількості виконавців. Та чи є переваги у такого способу виконання робіт?

«Майстер на всі руки»

Спеціалісти вважають, що не варто діяти таким чином – наймати одного виконавця для повноцінного капітального ремонту квартири. Це пояснюється тим, що одна особа не зможе забезпечити якість виконання різнопланових робіт, які зазвичай потребують різних професійних навиків – електрика, сантехніка чи плиточника. Універсальний спеціаліст не може одночасно охопити всі види робіт, буде швидко втомлюватися, ремонт затягнеться на невизначений термін. Є ризик, що він почне спрощувати технології, ігноруючи будівельні вимоги. Можливо, варто ризикнути, і спробувати знайти такого майстра, який дійсно зможе капітально відремонтувати будинок чи квартиру самостійно. Такі спеціалісти є, але їх не так багато.

Для косметичного ремонту «майстер на годину» може підійти – він здатен справитися з поставленими завданнями, які не потребують перепланування, заміни чи монтажу нових електро-, сантехнічних чи опалювальних комунікацій.

Надійні будівельники гарантовано:

  • дотримуються технології виконання робіт;
  • не порушують запланованих термінів;
  • виконують роботи у правильній послідовності;
  • не економлять матеріали, та не заміняють їх більш дешевшими без відома замовника.

Тільки недобросовісний та недосвідчений будівельник спочатку вирівняє стіни, після чого почне їх довбати, щоб прокласти проводку для світильника чи розетки.

Якість перш за все

Щоб замовлення було виконане якісно, не варто економити на послугах будівельників. Якщо потрібно виконати електромонтаж, треба знайти електрика. З прокладкою сантехнічних комунікацій краще за кваліфікованого сантехніка не справиться ніхто.

Щоб не шукати окремо кожного виконавця, варто скористатися послугами бригади різнопрофільних майстрів, які можуть справитися з найскладнішими завданнями. Не потрібно буде витрачати багато часу на пошук кожного окремого спеціаліста, організовувати їх послідовну роботу, шукати крайнього, якщо хтось із найнятих працівників допустить брак чи виявляться певні недоробки. У випадку з бригадою всі недоліки повинен буде залагоджувати бригадир, який відповідає за результат роботи своїх людей. Він повинен їх контролювати, перевіряти, слідкувати за дотриманням технології і здавати об’єкт замовнику після його закінчення.

Заходьте сюди, щоб знайти відповідальних виконавців. Послуги.UA – це спеціалізований сайт, на якому можна швидко знайти найкращих фахівців, що зможуть реалізувати найскладніші завдання якісно, швидко і красиво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *