4 сталкери намагалися проникнути у Чорнобильську зону

4 сталкери намагалися проникнути у Чорнобильську зону

Порушники йшли за екстремальним відпочинком.

Прикордонники відділу прикордонної служби «Іванків», що в Київській області Житомирського прикордонного загону спільно з співробітником Національної поліції виявили та затримали чотирьох громадян України, під час перетину загороджувального паркану тилової межі зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення. Про це повідомила прес-служба Житомирського прикордонного загону.

“Правопорушниками виявились жителі Харківської, Волинської та Київської областей віком від 23 до 30 років. Зазначені особи намагалися проникнути в зону відчуження з матою екстремального туризму та відпочинку”, – йдеться у повідомленні.

Наразі для з`ясування обставин правопорушення та прийняття правового рішення затриманих доставлено до підрозділу Національної поліції де їм доведеться відповідати перед законом за порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнала радіоактивного забруднення.

Нагадаємо, житомирські прикордонники виявили понад 5 тонн радіоактивного металобрухту. Пункт пропуску “Майдан-Копищанський” обладнали комплексом радіаційного контролю.

Leave a Comment