До 400-річчя Станишівки вийде книга про село

До 400-річчя Станишівки вийде книга про село

У передмісті Житомира готуються до ювілею.

У той час, як житомиряни із розмахом відзначатимуть 1132 річницю заснування свого рідного міста, у сусідній приміській Станишівці  радітимуть 400-річчю села.

Ініціатором проведення Дня села стала тамтешня сільська рада. До організації свята долучилися і депутати районної ради. Відтак, депутат Микола Приставський заручився підтримкою свого колеги-депутата міської ради та історика Геннадія Махоріна. У тандемі двох обранців народилася ідея книги “Станишівка століття тому”. Видання мають репрезентувати якраз до дня народження населеного пункту. Його святкуватимуть 3 та 4 вересня.

“Це видання розповість про історію села, про природні процеси, які в ньому відбувалися протягом минулого століття. З неї жителі Станишівки дізнаються про уродженців населеного пункту, про те, хто проживав на території села і що в ньому відбувалося”, – розповів Микола Приставський.

На День села у Станишівці будуть проводити ігри, конкурси, народні гуляння, дискотеку. Безпосередньо у цей день планують відкриття місцевого стадіону. Наразі тривають роботи з його облаштування.

Нагадаємо, що Сергій Сухомлин не хоче, щоб Житомирський район вивозив сміття на полігон побутових відходів на Крошні. Фірма, зареєстрована у селі Троянів Житомирського району, має ліцензію на будівництво метрополітену.

Leave a Comment