Тепер поліція цілодобово охоронятиме Апеляційний суд області

Цілодобову охорону Апеляційного суду Житомирської області з 15 серпня почали забезпечувати підрозділи Національної поліції України.  Про це повідомили в суді.

«12 серпня відбулася міжвідомча нарада керівництва Головного управління Національної поліції України в Житомирській області, територіального управління Державної судової адміністрації України в області та голів судів щодо вжиття заходів з організації охорони судових установ. Результатом наради стало прийняття важливого і довгоочікуваного рішення про організацію охорони Апеляційного суду Житомирської області силами підрозділів Національної поліції України.  З 15 серпня цілодобову охорону суду забезпечують поліціянти», – йдеться у повідомленні.

До цього тривалий час охорона будівлі суду забезпечувалася силами працівників апарату Апеляційного суду Житомирської області.

Нагадаємо,житомирський суддя-мільйонер має нерухомість у Болгарії, кілька будинків та квартир в Україні. Сімейний дохід за 2015 рік заступника голови Апеляційного суду Житомирської області Юрія Жизневського – 1 мільйон 190 тисяч 648 гривень. У цьому він “перевершив” керівника Апеляційного суду Віталія Котіка. Навантаження на суддю апеляційного адміністративного суду – 605 справ на місяць.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *