500-700 гривень у день заробляють водії маршруток, – депутат

Депутат міської ради Валерій Горб розкритикував наміри приватних перевізників збільшити вартість квитка за проїзд у житомирських маршрутних «таксі». Мовляв, перевізники гоняться за надприбутками, хоча на сьогоднішній день навіть водії маршруток заробляють у рази більше, ніж їх пасажири. Про це Валерій Горб написав на своїй сторінці у Faсebook.

«Житомирські перевізники знову хочуть підвищити тарифи! Чому??? Відповідь лише одна. Зріс долар. Ну давайте подумаємо за тих, кого вони перевозять. Це студенти, держпрацівники, вчителі… тощо. Більшість водіїв маршруток в день заробляють 500-700 грн, це при тому, що здають, так званий план хазяїну маршрутки, близько 500-700 грн. в день, і повна заправка. А заробітна плата їх пасажирів – вчителя, бібліотекаря, секретаря, медичної сестри… тощо, близько 2500-3000 грн. на місяць!!! Питання до хазяїв цих маршруток. Гонимось за надприбутками??? Втомилися слухати, як вам тяжко! Всім просто, а вам тяжко. Ніхто вам більше платити не збирається!!!», – написав депутат.

Нагадаємо, перевізники хочуть підняти вартість проїзду у маршрутках до шести гривень. Крім того, житомиряни можуть очікувати підняття тарифів на проїзд у міському електротранспорті до трьох гривень. Вартість проїзду в електротранспорті збільшиться, в першу чергу, у зв’язку із збільшенням тарифу на електроенергію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *