Маленькому житомирянину Максиму Рослику зібрали кошти на імплант

Маленькому житомирянину Максиму Рослику зібрали кошти на імплант

Кошти, яких не вистачало, перерахував житель Німеччини.

Житомирянину Максиму Рослику зібрали кошти на проведення операції. Саме сьогодні – 23 вересня – завершився збір коштів, адже один німець перерахував кошти, яких у родини не вистачало. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова правління Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі» Богдан Купчинський.

«Нарешті зібрані кошти на імплант нашому Максимкові Рослику. Нагадаю, що у Максимка двостороння сенсорна глухота і йому треба до 7 жовтня провести операцію, аби він зміг почути цей світ і сказати слово «дякую» усім, хто допоміг йому почути», – написав Богдан Купчинський.

14457263_1164843930229103_8442666667821273009_n

Громадська організація «Все робимо самі» спільно з партнерами почали допомагати збирати гроші на операцію для хлопчика з 1 червня 2016 року. Частину коштів, яких не вистачало у родині до необхідної суми, перерахували з Німеччини.

ГО «Все робимо самі» дякує Житомирській філії НТКУ за проведення благодійного телемарафону в Житомирі.

«Ми вдячні кожній людині, яка взяла участь у цьому марафоні. На жаль, коштів усіх ми не змогли зібрати на цьому марафоні. Але завдяки Людмилі Свободі, яка звернулась до телеканалу «2+2», про Максимка вийшов сюжет і ось – кошти дозбирались. І 28 вересня 2016 року Максимкові проведуть операцію. В цей день наша організація закликає усіх піти до церкви і помолитись за Максимка, за його одужання», – наголосив Богдан Купчинський.

Нагадаємо, у рамках святкування Дня мами 14 травня у Житомирі 3-річному Максиму Рослику, за підтримки ГО «Я – мама!», збирали кошти на операцію. У Житомирі біля кінотеатру «Жовтень» 24 вересня вплітатимуть у коси стрічки, щоб зібрати кошти для 10-річного хлопчика, який пережив інсульт.

Автор фото: зі сторінки у Facebook.

Leave a Comment