7 жителів області померли від отруєння  грибами торік. З них – одна дитина

7 жителів області померли від отруєння  грибами торік. З них – одна дитина

Санепідситуація.

Протягом минулого року в області зареєстровані 3 спалахи інфекцій кишкової групи, 4 випадки ботулізму та 15 випадків отруєння грибами. Внаслідок отруєнь  померли  семеро осіб, з них – одна 2-річна дитина. Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області.

В області торік були зареєстровані 3 спалахи інфекцій кишкової групи, внаслідок яких постраждали 38 осіб. З них – 32 дитини. Всі спалахи були пов’язані з об’єктами підвищеного епідемічного ризику: ротавірусна інфекція серед учнів Житомирської міської гуманітарної гімназії №23, вірусний гепатит «А» серед вихованців дитячого навчального закладу №3 «Веселка» селища Ємільчине та гастроентероколіт в їдальні ПАТ «Ушицький комбінат будівельних матеріалів» села Гулянка Коростенського району серед працівників даного закладу”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, були зареєстровані 4 випадки ботулізму та 15 випадків отруєння грибами.

Внаслідок ботулізму постраждали 5 дорослих осіб. Причинами отруєння в усіх випадках стали продукти домашнього виготовлення: домашня тушонка та консервовані гриби; в одному випадку – рибні консерви промислового виробництва. Отруїлися дикорослими грибами 22 людини. Зокрема, п’ятеро дітей. Внаслідок отруєнь  померли  7 осіб, з них – одна  2-річна дитина”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, директор «Денишів» спростував інформацію про отруєння людей у їдальні закладу. За його словами, інформаційне вкидання про «харчові отруєння» в їдальні санаторію це – намагання вдарити по репутації «Денишів».

Leave a Comment