8,5 тисяч жителів області торік отримали біометричні паспорти

8,5 тисяч жителів області торік отримали біометричні паспорти

Закордонним паспортом документовано більше 46 тисяч громадян.

За минулий рік у дев’яти підрозділах міграційної служби Житомирської області паспорт громадянина України у формі картки оформлено майже 8,5 тисяч громадянам. Про це повідомили у ході розширеного засідання колегії з керівниками територіальних підрозділів УДМС, – інформує прес-служба відомства. Закордонним паспортом документовано більше 46 тисяч громадян.

«Міграційна служба активно встановлює обладнання для оформлення нових паспортних документів по всій країні. Біометричні документи будуть видаватися у всіх підрозділах та стануть ще доступнішими для громадян України, яким не доведеться долати значні відстані для оформлення нових паспортних документів. Служба отримала завдання клієнтоорієнтованості в своїй роботі», – сказав начальник УДМС України в області Олександр Радько.

Підрозділи, які мають технічну можливість для оформлення біометричних документів, знаходяться у Житомирі, Бердичеві, Ємільчиному, Коростені, Коростишеві, Малині, Новограді-Волинському. Перший паспорт громадянина України у формі картки оформлюється виключно за місцем реєстрації, паспорт для виїзду за кордон оформлюється у будь-якому підрозділі, незалежно від місця проживання.

До слова, відповідно до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» в Україні з січня 2016 року запроваджено оформлення паспорта громадянина України у формі картки, який містить електронний безконтактний чіп.

Нагадаємо, паспорт у вигляді пластикової картки можуть отримати всі бажаючі. Жителі області з жовтня отримують паспорти лише у формі id-карток.

Leave a Comment