8 мільйонів допомоги за два роки надала область військовим ЗСУ «на поліпшення умов служби»

8 мільйонів допомоги за два роки надала область військовим ЗСУ «на поліпшення умов служби»

Гроші спрямовували й на посилення матеріально-технічної бази.

Протягом двох років військові формування Житомирщини отримали шефську допомогу на 8 млн грн. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації. Мова йде про кошти з обласного та місцевих бюджетів.

«Лише за 2016 і 2017 роки військові формування Житомирщини отримали допомогу з обласного та місцевих бюджетів у розмірі більше 8 млн грн. Про це повідомляє сектор мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату облдержадміністрації. Кошти військовим частинам та військкоматам надаються на посилення матеріально-технічної бази, покращення умов служби військових. На 2018 рік в обласному бюджеті передбачили 1 млн грн на шефську допомогу, також прогнозується більше 650 тис. грн з місцевих бюджетів», – йдеться у повідомленні.

До слова, жителі Житомирської області з початку року сплатили 36,6 млн грн військового збору. В порівнянні з минулим роком надходження зросли на 28%. Плата військового збору – це внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії.

Нагадаємо, у лютому 2017 року військові пенсіонери пікетували приміщення обласного пенсійного фонду. Майже 22 тисячам військових пенсіонерів вже провели перерахунки пенсій.

Leave a Comment