Майже 22 тисячам військових пенсіонерів вже провели перерахунки пенсій

Майже 22 тисячам військових пенсіонерів вже провели перерахунки пенсій

Це 85% від їх загальної чисельності.

На Житомирщині майже 22 тисячам військових пенсіонерів, що становить 85% від їх загальної чисельності, вже провели перерахунки пенсій. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«За інформацією головного управління, наразі до органів Фонду в області надійшло понад 23,4 тис. довідок про розмір грошового забезпечення для проведення перерахунків пенсій колишнім військовослужбовцям та працівникам органів внутрішніх справ від силових міністерств та відомств. На підставі довідок вже провели перерахунки пенсій майже 22 тис. військових пенсіонерів, що становить 85% від їх загальної чисельності. Загалом фінансування пенсійних виплат військовим пенсіонерам (25,9 тис.осіб) за квітень 2018 року провели в повному обсязі. На це було направлено 125,1 млн грн », – йдеться у повідомленні.

Перерахунок пенсій проводиться на виконання постанови Уряду від 21.02.2018 №103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб».

Навгадаємо, що 17 січня 2018 року сотні військових пенсіонерів вийшли під стіни Житомирської облдержадміністрації. У лютому 2017 року військові пенсіонери пікетували приміщення обласного пенсійного фонду.  Майже 100 тисяч жителів області отримають «автоматично» перераховані пенсії.

Leave a Comment