Активісти вимагали пояснень від влади з приводу торгівельної блокади (ФОТО)

Активісти вимагали пояснень від влади з приводу торгівельної блокади (ФОТО)

Сухомлин та Гундич розповіли, чому не підтримали торгівельну блокаду.

Як повідомляв “Вголос.zt”, у Житомирі активісти та представники добровольчих батальйонів 14 березня прийшли до голови облдержадміністрації Ігоря Гундича із запитанням, чому вони не підтримали торгівельну блокаду окупованих територій Донбасу.

Ігор Гундич відповів, що сьогодні таке питання не є доцільним, оскільки на Донбасі є українці, які можуть залишитися ні з чим.

«Якщо сьогодні говорити про блокади, я можу сказати лише одне, що я за конструктивний діалог. Не можна сьогодні так ставити питання. Донбас – це територія України, тому коли ми блокуємо сьогодні залізничні колії, то ми відмовляємося від тих українців, які підтримують нас, фактично блокуємо своїх братів і сестер», – сказав Ігор Гундич.

Разом з тим чиновник пояснив, що підприємства, які там працювали, податки сплачували до бюджету України. І тому якщо блокувати ту територію, то українці залишаться без роботи.

«15 мільярдів податків сплачено до бюджету України та 1 мільярд військового збору від підприємств, що працювали на території Донбасу за 2016 рік», – додав голова облдержадміністрації.

Голова Житомирської міської ради Сергій Сухомлин повідомив, що на цих підприємствах працює приблизно 140 тис. людей, які отримують заробітну плату.

«Я розумів, що якщо зупинити ці підприємства, це призведе до того, що 70 тисяч чоловіків підуть воювати в АТО проти нас. Я хочу, щоб кожен з вас зрозумів, що політика – це така брудна справа. За кожною такою блокадою стоять чиїсь інтереси: або росіян, або наших олігархів», – сказав Сергій Сухомлин.

До слова, активісти також зачитали листа, в якому вимагали звільнити міністрів Авакова та Аброськіна, усіх полонених українців, повернути “Житомиробленерго” та “Житомиргаз” у власність громади області та відзвітувати Сергію Сухомлину про свою діяльність на позачерговій сесії.

Нагадаємо, У Житомирі вшанували добровольців, які захищали незалежність та територіальну цілісність України. Чоловіки у військовій формі заблокували трибуну та вимагали звільнення Сухомлина.

Leave a Comment