У Житомирі вперше відзначили День українського добровольця (ФОТО)

У Житомирі вперше відзначили День українського добровольця (ФОТО)

Житомиряни поклали квіти до стели Героїв Майдану.

У Житомирі 14 березня вшанували добровольців, які захищали незалежність та територіальну цілісність України. День українського добровольця цьогоріч відзначили вперше.

На майдані ім. С. П. Корольова десятки житомирян, активістів, представників громадськості відсвяткували День українського добровольця та вшанували пам’ять бійців, що не повернулися живими із зони АТО. Для присутніх виконував свої композиції естрадно-духовий оркестр «Сурми Полісся» та зведений оркестр Житомирського гарнізону у складі оркестру 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та оркестру військового інституту імені Сергія Корольова.

Один із добровольців Валерій Книш розповів, що вдячний за те, що в Україні почали відзначати День українського добровольця, він також додав, що на цей захід чекав 20 років і що добровольці знають, заради чого йдуть на війну.

«Люди свідомо обирають цей шлях, коли йдуть до Збройних сил України. Вони знають, чому вони туди йдуть. І за собою тягнуть такий багаж оцієї волі, свободи, що просто вороги розлітаються у всі сторони, бо люди знають за що борються, то все є потужна сила», – сказав доброволець.

Нагадаємо, Громадські активісти принесли шини до приміщення облдержадміністрації. У Житомирі відзначили 203-у річницю від дня народження Тараса Шевченка (ФОТО).

Автор: Юлія РАДЬКО.

Leave a Comment