Американські волонтери викладатимуть англійську учням малинських шкіл

Американські волонтери викладатимуть англійську учням малинських шкіл

Оберуть дві школи у місті та районі.

У двох школах Малина та Малинського району з початком нового навчального року англійську мову викладатимуть волонтери Корпусу Миру зі США. Про це повідомила прес-служба Малинської міської ради.

Даний захід здійснюватиметься у рамках проекту «Молодіжний розвиток».

«Згідно з проектом, 12 випускників американських вузів, які є волонтерами Корпусу Миру, у вересні-жовтні проживатимуть в сім’ях малинчан. Основним завданням гостей міста є вивчення української мови, народних звичаїв та повсякденного побуту українців. Паралельно з цим, волонтери з Америки викладатимуть англійську школярам двох шкіл Малина та Малинського району. Також планується проведення загальноміських тренінгів та денних таборів», – йдеться у повідомленні.

Школи, які братимуть участь у проекті, мають визначити у міськраді та райдержадміністрації. Місцева влада також має знайти родини, у яких проживатимуть волонтери.

Сам проект, зазначають у прес-службі Малинської міськради, не новий. Волонтери Корпусу Миру вже співпрацювали з Житомиром, Бердичевом, Коростишевом та прилеглими до них селами.

Нагадаємо, що 18 команд з міст та районів області змагалися у «Школі безпеки». Під час зовнішнього незалежного оцінювання на Житомирщині 10 школярів відсторонили від здачі тестів.

Leave a Comment