Ансамблю «Родослав» та хоровій капелі «Орея» може дістатися одне приміщення на двох

Голова обласної ради Анжеліка Лабунська запропонувала надати в оренду ансамблю національного обряду «Родослав» та хоровій капелі «Орея» одне приміщення на двох, але на постійній основі. Це та інші питання обговорили 7 квітня під час засідання робочої групи з питань оренди нерухомого майна. Про це повідомила прес-служба Житомирської обласної ради.

«Це колективи, які представляють нашу область на міжнародних конкурсах і є нашою гордістю. Вони не можуть постійно поневірятися, шукаючи собі нормальне приміщення для репетицій, або тулитися по закутках. Культура завжди була дотаційною і вона ніколи не буде заробляти гроші, тому її потрібно підтримувати та розвивати», – сказала голова облради Анжеліка Лабунська.

mayno2 (1)

Під час засідання бурхливе обговорення виникло навколо надання в оренду приватним підприємцям приміщень на територіях комунальних лікувальних закладів.

Голова обласної ради порушила питання створення Наглядових рад комунальних закладів, які мають виконувати контролюючу функцію, й будуть приймати рішення про надання приміщень в оренду.

«Наглядова рада має здійснювати контроль за використанням коштів, за управлінням підприємством. До неї мають входити люди професійні, фахові, які розуміються на роботі комунальних закладів. Наглядова рада й буде вирішувати надавати чи не надавати приміщення в оренду», – пояснили у прес-службі.

mayno4

За результатами засідання робочої групи, комунальному підприємству «Агенція з питань регіонального розвитку» обласної ради рекомендовано укласти 18 нових договорів та продовжити 12 попередніх договорів оренди нерухомого майна. Також прийнято рішення про розміщення п’яти оголошень про проведення конкурсів на право оренди нерухомого майна.

Нагадаємо, облрада обрала відповідальних за кадри у поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *