Міська рада придбала 900 путівок у табір “Супутник”

Міська рада придбала 900 путівок у табір “Супутник”

До них входять пільгові категорії та обдаровані діти.

Житомирська міська рада виділила на оздоровлення дітей близько 3,5 млн грн. Собівартість однієї путівки на 21 день – більше 3 тис. грн. Але, як зазначила начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук, це відносно не дорого. Діти будуть відпочивати у приміському таборі “Супутник”, який знаходиться на балансі міста. Там зробили ремонт, є басейн, шестиразове харчування, вся інфраструктура для занять та відпочинку дітей.

iryna-kovalchuk

Цього року у нас 900 місць, розділені на 4 зміни по 225 дітей. Росписані, у першу чергу, за пільговими категоріями. Тобто, ті дітки, які оздоровлюватимуться у “Супутнику”, оздоровлюватимуться безкоштовно – за них путівки купило місто”, – зазначила  Ірина Ковальчук.

До 900 дітей, які матимуть безкоштовне оздоровлення, входять діти загиблих учасників АТО, діти з багатодітних сімей, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю.

Цього року ми виділили 120 місць для творчо-обдарованих дітей, переможців конкурсів, олімпіад та спортивних змагань. Вони входять у ці 900”, – зазначила вона.

Оздоровча зміна починається 1 червня і закінчується 31 серпня.

Нагадаємо, що наприкінці березня у житомирському дитячому садочку виявили спалах вірусного гепатиту А.

Leave a Comment