Анжеліка Лабунська подякувала виборцям за підтримку Юлії Тимошенко

Шановна громадо Житомирської області! Шановні виборці!

Разом ми йдемо довгим та непростим шляхом, який не вимірюється виборами. Адже це дорога до світлого майбутнього України, дорога до миру та процвітання нашої держави. І ми не зупинимося, поки разом не пройдемо її до кінця.

Сьогодні, від імені Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», я хочу подякувати всім, хто підтримав на виборах Президента України нашого лідера Юлію Тимошенко. Я знаю, Ви вірили, Ви працювали, Ви зробили усе від Вас залежне для перемоги. І саме завдяки Вам Юлія Тимошенко сьогодні має на виборах другий результат по Житомирській області.

Але після виборів життя не закінчується, тож у нас з вами попереду ще багато роботи. Зараз наше головне завдання — не дати діючій владі знівелювати результати волевиявлення українського народу та не допустити фальсифікацій у другому турі виборів. Головне — навчити владу поважати вибір людей і розуміти, що чесні, демократичні президентські вибори означають чесні парламентські вибори, які відбудуться вже цієї осені.

Тому ще раз дякую усім за підтримку та закликаю не опускати руки, а готуватися до нового етапу боротьби за майбутнє України, який розпочався просто зараз.

Анжеліка Лабунська,

голова Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *