Артилеристи Житомирщини успішно відпрацювали вогневі завдання

Воїни артилерійських підрозділів Високомобільних десантних військ Збройних Сил України на Житомирщині успішно відпрацювали вогневі завдання прямою наводкою з озброєння 152-мм самохідних гаубиць 2С3М «Акація». Про це повідомила прес-служба Командування ВДВ ЗС України.

 «Практичні польові заняття, проходили у складних погодних умовах: сніг, погана видимість цілей, мороз. Це створювало атмосферу реальної бойової обстановки та ускладнювало завдання. Бойові стрільби проходили з метою удосконалення особового складу практичних навичок під час прориву ворожої штурмової бронегрупи на вогневу позицію або безпосереднього зустрічного бою з противником на марші»,  – йдеться у повідомленні.

Під час практичних занять, артилеристи-десантники відпрацювали додаткові завдання – вивірка прицільних пристроїв, завантаження боєкомплекту, усунення несправностей та затримок під час стрільби.

Враховуючи реальний бойовий досвід, кожен член екіпажу самохідних гаубиць пробував себе у виконанні обов’язків командира гармати, старшого навідника, заряджаючого, механіка-водія.

Нагадаємо, у гнрудні десантники збиралися везти на Схід іграшки, які школярі Житомира передали одноліткам. У липні із промзони в Авдіївці повернулися житомирські десантники. Житомирські журналісти перевірили на собі особливості десантної підготовки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *