30 слідчих Житомирської області отримали сертифікати про підвищення кваліфікації

Перша група із 30 слідчих житомирської поліції склала підсумковий тестовий іспит і отримала сертифікати про підвищення кваліфікації 28 січня. Про це повідомив відділ комункації Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Двотижневі курси підвищення кваліфікації тривали на базі Житомирського відділення ННІ заочного навчання Національної академії внутрішніх справ. У рамках розпочатого процесу такі навчання пройдуть усі слідчі.

«Як зазначив завідуючий Житомирського відділення НАВС Андрій Кротюк, під час занять слідчі відточували свої знання і майстерність у кількох напрямках, важливих для роботи поліцейського загалом і для працівників слідства зокрема. А це  охорона прав людини, професійна етика, взаємодія поліції та суспільства, антикорупційне законодавство тощо. На практичних заняттях серед іншого вивчали порядок проведення процесуальних дій слідчим – від виїзду слідчо-оперативної групи і аж до завершальної стадії досудового слідства кримінального правопорушення», – йдеться у повідомленні.

Свідоцьво про закінчення курсів підвищення професійної кваліфікації випускникам вручив керівник Головного управління Національної поліції Житомирщини В’ячеслав Печененко.

Наступного тижня вдосконалення майстерності розпочне наступна група слідчих житомирської поліції. Курси перепідготовки триватимуть упродовж кількох місяців і охоплять усіх працівників слідчих підрозділів поліції регіону.

Нагадаємо, Нацполіція області  шукає оперуповноважених та слідчих. Є 80 вакантних місць. Національна поліція області шукає 58 дільничних офіцерів. Поліцейські показали житомирянам своє оснащення і техніку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *