Аудитори змусили Житомиртеплокомуненерго розірвати договір вартістю 3,5 мільйони на поставку пального

Аудитори змусили Житомиртеплокомуненерго розірвати договір вартістю 3,5 мільйони на поставку пального

 Тендерна документація комунального підприємства не відповідала вимогам законодавства.

Житомирські аудитори попередили порушень у сфері закупівель на КП «Житомиртеплокомуненерго» на суму 3,5 млн грн. Про це повідомила прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Державні аудитори Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області під час аналізу інформації та документів, розміщених на веб-порталі уповноваженого органу з питань закупівель КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради, попередили порушень у сфері закупівель на суму 3,5 млн грн. За результатами аналізу встановлено, що тендерна документація КП «Житомиртеплокомуненерго» не відповідала вимогам законодавства. Попри це, за результатами торгів одного з учасників визнано переможцем та укладено з ним договір на поставку паливно-мастильних матеріалів. При цьому тендерна пропозиція переможця торгів не відповідала вимогам тендерної документації замовника, а отже, підлягали відхиленню», – йдеться у повідомленні.

Для вжиття заходів аудитори надіслали на адресу КП «Житомиртеплокомуненерго» рекомендації щодо усунення порушень та недопущення їх надалі. Замовник узяв до уваги подані рекомендації та розірвав договір.

Нагадаємо, що директора «Житомиртеплокомуненерго» Дмитра Рогожина підозрюють у придбанні матеріалів за завищеними цінами. У лютому 2017 року міська рада відмовилася визнавати підприємство банкрутом. «Житомиртеплокомуненерго» витратить майже 1,5 мільйона на ремонт та придбання техніки.

Leave a Comment