Директора «Житомиртеплокомуненерго» підозрюють у придбанні матеріалів за завищеними цінами

Директора «Житомиртеплокомуненерго» підозрюють у придбанні матеріалів за завищеними цінами

Сталеві труби придбали майже на 700 тисяч.

Директора КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитра Рогожина підозрюють у тому, що його підприємство придбало сталеві труби на 689 тис. 823 грн 39 коп. Таку інформацію містить єдиний державний реєстр судових рішень.

«Встановлено, що протягом 2014-2016 років посадові особи комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради, шляхом придбання, за результатами проведених конкурсних торгів, у науково-виробничому підприємстві «Техноцентр» сталевих труб за цінами, що перевищували пропозиції інших учасників таких торгів, здійснили розтрату коштів зазначеного комунального підприємства на користь НВП в особливо великих розмірах — на суму 689 823,39 грн», – йдеться в ухвалі Корольовського районного суду від 31 жовтня 2017 року.

Про ймовірну причетність до розтрат безпосередньо директора КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитра Рогожина говорять самі слідчі УСБУ у Житомирській області.

«Згідно з матеріалами кримінального провадження, до вчинення вищевказаного злочину може бути причетний директор КП, який протягом 2014-2016 років був головою тендерного комітету та забезпечував організацію і функціонування протиправного механізму, а також підписував договори за результатами проведення тендерних процедур. Протягом 2014-2016 років саме директор комунального підприємства здійснював координацію з директором НВП щодо подання цінових пропозицій для участі в конкурсних торгах», – йдеться далі у документі.

Щоб отримати докази, управління СБУ у Житомирській області звернулося з клопотанням до суду, щоб отримати дозвіл на перевірку банківських рахунків підприємства. Їхнє прохання Корольовський районний суд Житомира задовольнив.

Нагадаємо, що у вересні КП «Житомирводоканал» включив у тарифи на воду завищену зарплату адмінперсоналу. У Житомирській облдержадміністрації викрили розтрату бюджетних коштів у великих розмірах.

Leave a Comment