Багатодітним сім’ям Житомирщини, які мають дітей до 6 років, обіцяють доплату на їх виховання

Багатодітним сім’ям Житомирщини, які мають дітей до 6 років, обіцяють доплату на їх виховання

З 1 квітня.

Близько 9300 дітей віком до 6 років виховуються у багатодітних родинах Житомирщини та є третіми і наступними дітьми у сім’ї. З 1 квітня держава виплачуватиме на їх виховання 1700 грн щомісяця. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на департамент праці, соціальної та сімейної політики.

«Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на третю і кожну наступну дитину до 6-річного віку. Таких дітей на Житомирщині на сьогодні близько 9300. Щомісячно держава виплачуватиме їх батькам орієнтовно 15 млн 810 тис. грн. Для отримання допомоги батьки мають подати документи до органу соціального захисту населення протягом квітня-червня 2019 року», – йдеться у повідомленні.

Допомога призначається у розмірі 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

Нагадаємо, діти народили дітей: понад 60 підлітків стали мамами торік на Житомирщині. Багатодітні родини у Житомирі можуть отримати послуги онлайн.

Leave a Comment