У Житомирі оголосили тендер на реконструкцію Магістрату, що на Замковій горі

Житомирська облдержадміністрація оголосила тендер на понад 21 млн грн для проведення ремонтно-реставраційних робіт у будівлі Магістрату – одного із важливих культурних об’єктів міста та області. Про це повідомила прес-служба ОДА.

За інформацією директора департаменту регіонального розвитку ОДА Євгена Кульчицького, на реконструкцію Магістрату з обласного бюджету вже передбачили 8 млн грн. Також планується, що будуть залучені кошти із Державного фонду регіонального розвитку.

«Очікувана вартість закупівлі проекту реконструкції Магістрату Житомирського обласного краєзнавчого музею складає 21 млн 53 тис. грн, з яких 8 млн грн уже передбачили на цей рік в обласному бюджеті. У період визначений чинним законодавством, будівельні компанії мають змогу подати свої пропозиції на Prozorro, після чого буде визначено переможця, з яким укладемо договір. Тоді ж відразу і розпочнемо ремонтно-реставраційні роботи у приміщенні Магістрату», – повідомив Євген Кульчицький.

Основною метою проекту є збереження пам’ятки архітектури національного значення для того, у майбутньому експонувати колекції історичного та природничого відділів Обласного краєзнавчого музею.

До комплексу ремонтно-реставраційних робіт Магістрату входить: відновлення конструкцій та елементів будівлі; повна заміна дерев’яного перекриття споруди (міжповерхових), із застосуванням сучасних та більш ефективних конструкцій; влаштування в приміщеннях нового внутрішнього оздоблення, з повним демонтажем залишків зруйнованого оздоблення та штукатурних шарів стін та перекриттів; гідрозахисні та водозахисні заходи; проведення ремонтних і реставраційних робіт з відновлення внутрішнього опорядження в приміщеннях будівлі; проведення заміни/влаштування, внутрішніх мереж інженерного забезпечення будівлі.

Довідково: Магістрат – пам’ятка архітектури національного значення, розташована в історичному центрі міста Житомир – на Замковій горі. Житомирський обласний краєзнавчий музей має надзвичайно цінну та багаточисельну колекцію картин, які тривалий час не експонуються через недостатність площ для експозиції.

Нагадаємо, у Житомирі нарешті відремонтують будівлю магістрату, що на Замковій Горі. Управління культури облдержадміністрації просило 1 млн 114 грн на ремонт магістрату.  Після завершення ремонту сюди мають “переїхати” бивні мамонта, які зберігаються в підвалі Хрестовоздвиженської Церкви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *