«Бенкетом під час чуми» назвала святкування Днів Європи за мільйон депутат Ярмоленко

«Бенкетом під час чуми» назвала святкування Днів Європи за мільйон депутат Ярмоленко

Депутати виділили на сесії мільйон гривень на Дні Європи.

«Бенкетом під час чуми» назвала мільйонне святкування Днів Європи у Житомирі депутат Житомирської міської ради Ірина Ярмоленко. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«35 депутатів проголосували за витрачання мільйона гривень на святкування Дня Європи. Я підняла питання організації Дня Європи в Житомирі протягом 19 – 21 травня з трьох боків: нагальної чи не нагальної необхідності проведення такого широкомасштабного триденного заходу; прозорості складання кошторису та підбору підрядників; ставлення до розтрачання коштів з бюджету тяжко заробленого платниками податків, це ж гроші наших житомирян», – написала Ірина Ярмоленко.

Стосовно необхідності святкування депутат написала, що на День Незалежності в бюджеті заплановано 25 тис. грн.

«Ми дійсно йдемо до Європи, але не на стільки, щоб забувати про нашу самобутність. Нам необхідно приймати делегації, але невже люди з європейськими цінностями зрозуміють «бенкет під час чуми»: проживання в готелі більше, ніж місячна пенсія бабусі. Чи в Європі так?» – аргументувава свою позицію депутат.

Щодо прозорості складання кошторису, то влада, на думку Ірини Ярмоленко, непрозоро визначає підрядників, співпрацює з одними й тими фірмами, не виносить на тендери та «Прозоро» підряди.

«Зокрема з цих причин бізнес не хоче ставати спонсорами подібних заходів. А в нас заслуговують багато не лише «Корчма» та «Барбарис». І нарешті з третьої позиції. У людей тече дах. У результаті гниє квартира, хворіють діти – грошей немає. В школах подерте поле, де діти ламають ноги, – грошей немає. Розбитий підземний перехід, де можна вбитися, – грошей немає. Моя пропозиція була не підтримувати таку суму, а скоротити її і залучити меценатів і партнерів», – написала Ірина Ярмоленко.

Нагадаємо, Житомир першим у Європі може перейти на світлодіодне освітлення. Чи вважають житомиряни себе європейцями? (БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ).

Leave a Comment