У житомирських садочках та школах опалення вмикати не будуть

У житомирських садочках та школах опалення вмикати не будуть

Стверджують, що немає лімітів на газ.

Попри значне похолодання, у дитячих садочках та школах Житомира відновлювати опалення не будуть. Про це під час сесії Житомирської міської ради 20 квітня повідомив директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

«Після припинення опалювального сезону з 1 квітня два тижні трималася температура, яка дозволяла не продовжувати опалення. Всі 200 сезонних працівників були звільнені. Лімітів на газ з 1 квітня вже не було», – сказав Дмитро Рогожин.

За його словами, розпочати опалення у школах та садочках немає можливості. Адже потрібно знову “вибивати” ліміти на газ та підписувати договір із «Нафтогазом». Нові ліміти та договір збільшать вартість газу як мінімум в півтора рази.

Начальник управління освіти Валентин Арендарчук стверджує, що температурний режим у школах та садочках міста тримається в межах норми. Тож про збільшення рівня захворюваності школярів через похолодання говорити не доводиться.

Нагадаємо, що у Житомирі опалювальний сезон закінчили 1 квітня. Минулого року у місті також припинили теплопостачання на два тижні раніше закінчення опалювального сезону.

Leave a Comment