Бердичів: у управлінні освіти платили «зайву» зарплату сумісникам та за «чужу» комуналку

Бердичів: у управлінні освіти платили «зайву» зарплату сумісникам та за «чужу» комуналку

Аудитори знайшли порушення на майже півмільйона.

Житомирські аудитори виявили порушень на суму понад 470 тис. грн в управлінні освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Про це повідомила прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

Серед порушень – виплата заробітної плати сумісникам за фактично невідпрацьований робочий час. Фахівці провели ревізію фінансово-господарської діяльності за період з 1 квітня 2016 по 1 листопада 2018.

«Аудитори встановили, що коштами загального фонду покрито витрати на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах на суму 192 тис. грн, що мали здійснюватися за рахунок спеціального фонду. Зокрема, за рахунок асигнувань загального фонду покрито витрати за спожиті комунальні послуги сторонньою юридичною особою, що призвело до матеріальної шкоди на суму 28,8 тис. грн. Поряд з цим 145,7 тис. грн зайво витрачено на оплату підрядним організаціям завищених обсягів та вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт», – йдеться у повідомленні.

Серед інших виявлених порушень: виплата заробітної плати сумісникам за фактично невідпрацьований робочий час, нестача продуктів харчування тощо.

«Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено відшкодування виявлених порушень на суму 440,4 тис. грн. За недотримання законодавства з фінансових питань на 3 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення. Начальнику Управління освіти направили вимоги щодо усунення виявлених порушень. До об’єкта контролю застосували заходи впливу у вигляді попередження щодо усунення порушень бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами. Про результати ревізії повідомили у прокуратуру Житомирської області», – додали у прес-службі.

Нагадаємо, під час ревізії в Малинській мерії аудитори знайшли порушення на майже 400 тисяч. Аудитори знайшли порушення в Овруцькій міськраді на понад мільйон гривень.

Leave a Comment