Під час ревізії в Малинській мерії аудитори знайшли порушення на майже 400 тисяч

Під час ревізії в Малинській мерії аудитори знайшли порушення на майже 400 тисяч

Про результати ревізії повідомили правоохоронним органам.

Житомирські аудитори виявили порушення в управлінні житлово-комунального господарства Малинської міської ради на суму понад 388 тис. грн. Про це повідомила прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«За результатами проведеної ревізії фінансово-господарської діяльності в управлінні житлово-комунального господарства аудитори встановили факти зайвої витрати бюджетних коштів майже на 198 тис. грн на оплату підрядним організаціям завищених обсягів та вартості виконаних робіт та послуг. Ще понад 190 тис. грн зайво виділено УЖКГ Малинської міської ради на погашення обсягу заборогованості з різниці в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення, чим завдано матеріальної шкоди міському бюджету на зазначену суму. Ужитими заходами наразі забезпечено усунення виявлених порушень на загальну суму майже 198 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

За недотримання законодавства з фінансових питань на трьох посадових осіб склали протоколи про адміністративне правопорушення. Керівництву надіслали вимоги щодо повного усунення виявлених порушень. Про результати ревізії повідомили правоохоронним органам.

Нагадаємо, аудитори знайшли порушення в Овруцькій міськраді на понад мільйон гривень. Житомирські аудитори на комунальному підприємстві знайшли порушення на понад чверть мільйона.

Leave a Comment