Бердичівська міська лікарня може знову почати приймати хворих після вимушеної перерви

Бердичівська міська лікарня може знову почати приймати хворих після вимушеної перерви

З 1 червня.

Бердичівська міська лікарня зможе знову приймати хворих на COVID-19. Про це з посиланням на головного лікаря повідомила пресслужба мерії.

ЦМЛ Бердичева перестала приймати хворих на коронавірус з 30 квітня 2020 року. Відповідний наказ підписав начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Суслик. Цьому передувало захворювання 30 медпрацівників лікарні на COVID-19.

Згідно із наказом, хворив із Бердичева та району приймала Житомирська центральна районна лікарня. Породілей приймав обласний перинатальний центр.

«З 30 хворих медичних працівників лікарні на сьогодні одужали вже 26. Решта чекають результатів повторних досліджень», ‒ цитує пресслужба Бердичівської міськради головного лікаря ЦМЛ Ларису Бабікову.

За її словами, адміністрація лікарні чекає рішення обласного управління охорони здоров’я. За попередньою інформацією, приймати хворих у Бердичеві зможуть вже з 1 червня.

Нагадаємо, що на коронавірус захворіли 57 медиків області, які контактували з хворими. За останню добу на Житомирщині виявили 20 нових випадків захворювання на COVID-19.

Leave a Comment