На COVID-19 захворіли 57 медиків області, які контактували з хворими

На Житомирщині зареєстровано 309 лабораторно підтверджених випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19. Серед хворих 57 медиків, які контактували з хворими. Про це 24 квітня повідомила пресслужба облдержадміністрації з посиланням на начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколу Суслика.

“Начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик поінформував, що в області на стаціонарному лікуванні перебуває 101 особа, решта – на амбулаторному. Серед медиків на COVID-19 вже захворіло 57 чоловік, які контактували з хворими. Стан всіх задовільний. Кількість дітей, у яких підтверджено коронавірусну інфекцію, станом на сьогодні не збільшилася – 17. Стан дітей задовільний”, – йдеться у повідомленні.

Микола Суслик також повідомив про те, що за останню добу від коронавірусної інфекції вилікувалося ще троє пацієнтів: 2 – м.Малин та 1 – м.Радомишль. Їм двічі проводилося тестування, результат від’ємний. Важких хворих на коронавірус в області 10, з яких вкрай важкий – 19-річний хлопець у центральній районній лікарні. У хворого спостерігається супутня патологія. Проводиться інтенсивна терапія, хворий знаходиться на підтримці киснем без підключення до апарату ШВЛ.

Нагааємо, у немовляти з Коростишівського району лабораторно підтвердили коронавірус. Облрада попросить віддати гроші на фінансування партій на боротьбу з коронавірусом. Через спалах COVID-19 у Малині на в’їздах та виїздах працюватимуть пункти пропуску та контролю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *