Бердичівську міськраду відремонтують на майже 10 мільйонів

Виконком Бердичівської міської ради заплатить 9 млн 800 тис. грн за капітальний ремонт будівлі мерії. Його робитиме житомирська фірма «БК Сучасні Технології». Відповідну інформацію оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, ТОВ «БК «Сучасні Технології» належить двом житомирянам — Єгору Іллючку та Олександру Докійчуку. Перший є сином заступника голови Богунської районної ради Житомира Сергія Іллючка.

У тендері брали участь три житомирські фірми — ТОВ «Арт Хаус», ТОВ «Уют Строй» і «БК «Сучасні Технології». Пропозиція останнього виявилася найнижчою. Варітсть виконання робіт виявилася на понад 1 млн грн дешевшою від пропозиції ТОВ «Арт Хаус» і на понад 100 тис. грн — від пропозиції «Уют Строй».

Згідно із умовами тендеру, капітальний ремонт адмінбудівлі Бердичівської міської ради мають завершити до 20 грудня 2019 року.

Нагадаємо, що виконком Бердичівської міської ради здав на металобрухт дитячу гойдалку. Кожен п’ятий бердичівлянин має борг за опалення оселі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *