Без шуму та скандалів підприємці з Житнього ринку встановили нові торгові павільйони (ВІДЕО)

Без шуму та скандалів підприємці з Житнього ринку встановили нові торгові павільйони (ВІДЕО)

“Охорона” директора “Ремпобуттехніки” так і не з’явилася.

Скандал, який розгорівся навколо реконструкції торгових павильйонів на Житньому ринку, вичерпався сам. Після розголосу у місцевих ЗМІ директор “Ремпобуттехніки” Анатолій Бенівський вже не має притензій до місцевих підприємців, а так звані добровольці з “Айдару” на ринку більше не з’являлися.

О другій половині дня 28 листопада підприємці почали встановлювати п’ять нових торгових павільйонів на старих місцях. За їх словами, Анатолій Бенівський відсторонився від попереднього конфлікту. Проте, як пояснили підприємці, все ж обіцяв зробити все для того, щоб вони не змогли спокійно працювати.

“Ми обійшли всі інстанції. Всі дозволи та необхідні документи у нас в повному порядку. Договори у нас є на руках. Ми маємо повне право на встановлення цих павільйонів. З керівництвом Житнього ринку у нас все узгоджено. Слава Богу “айдарівці” не прийшли. Проте Бенівський нам сказав, що ларьки тут стояти не будуть. Мовляв, вирішив це питання з нинішнім губернатором”, – розповів підприємець Віталій Куліковський.

Нагадаємо, що житомирські підприємці, які мають торгові місця на території Житнього ринку, звинувачують місцевих “айдарівців” у розбої та запевняють, що директор “Ремпобуттехніки” Анатолій Бенівський найняв їх для лобіювання своїх інтересів. Нещодавно вони написали заяви до усіх правоохоронних органів, Президента України та Прем’єр-міністра України. Кажуть, розчаровані й у місцевій владі. Мовляв, податки до бюджету вони сплачують, а міська влада, яка мала б захищати інтереси своїх підприємців, просто ігнорує їх проблеми.

Leave a Comment