У Житомирі представлять незвичайну дитячу книгу-розмальовку

У Житомирі представлять незвичайну дитячу книгу-розмальовку

Автор віршів та оформлювач – житомирянки.

Презентація спільного видання дитячої письменниці Марії Пономаренко та художниці Олени Славової – книги-розмальовки «Зорі всипали все небо» відбудеться 1 грудня. Про це повідомили організатори презентації.

«У творчому доробку Марії Пономаренко випущено понад сто книг, 300 пісень, вона стала автором дитячої опери, а також випустила музичні казки та посібники для дитсадків. На цьому письменниця не зупиняється і надалі проводить просвітницьку роботу з юними читачами. Книга «Зорі всипали все небо» у співпраці з художником-ілюстратором Оленою Славовою вже отримала безліч схвальних відгуків, а також стала переможцем обласного конкурсу «Краща книга року – 2015». Однак вона так і не була представлена офіційно на загал», – йдеться у повідомленні.

За словами Марії Пономаренко, останнім часом вона співпрацює з художницею Оленою Славовою, яка відкрила у собі ще один талант – оформлювати дитячі книжки.

«У минулому році наша книжка-розмальовка «Зорі всипали все небо» стала кращою в області в номінації «Дитяча література». Саме завдяки малюнкам Олени. Ну трішки зіграли роль і мої вірші. Отже, є можливість створити ще багато книжок разом. Але що наперед казати – як Господь дасть», – розповіла Марія Пономаренко.

Поспілкуватися з автором та ілюстратором, придбати для своєї дитини незвичайну книгу, отримати автограф, а також дізнатись про плани на майбутнє можна буде 1 грудня о 17:00 год. в кав’ярні-кондитерській «Теретенія». Вхід вільний.

prezent-knygy5

Нагадаємо, у Домі української культури представили роботи фінської художниці українського походження (ФОТО). Нагородили переможців конкурсу «Краща книга року».

Leave a Comment