Безробітний влаштував на роботу 9 осіб

У місті Бердичеві безробітний з допомогою служби зайнятості став успішним роботодавцем. Юрій Муревич розпочав підприємницьку діяльність у сфері оптової торгівлі та прцевлаштував 9 осіб. Про це повідомила прес-служба Житомирського регілонального центру зайнятості.

“Юрій Муревичем, який у минулому був безробітним, у березні 2015 року захистив бізнес-план і започаткував власну справу за напрямом «Оптова торгівля пакувальним обладнанням та робочим одягом». На даний час має власне підприємство з виготовлення, пошиву робочого форменого одягу для потреб Міністерства оборони, Національної гвардії та інших силових структур. Сьогодні там працює дев’ять найманих працівників за професією «швачка», – йдеться у повідомленні.

Троє безробітних, не маючи досвіду та достатніх професійних навиків, в листопаді 2016 року були направлені Бердичівським міським центром зайнятості на дане підприємство для проходження стажування. У подальшому планується створення дільниці з пошиву цукрових мішків та виготовлення аксесуарів для домашніх тварин. А кількість працюючих мж збільшитися до 20 осіб.

Нагадаємо, житомирських медиків запросили на роботу в зону проведення АТО. Житомирщина: на 1 вільне робоче місце претендують 8 безробітних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *