Житомирщина: На 1 вільне робоче місце претендують 8 безробітних

На Житомирщині залишається дисбаланс між попитом та пропозицією на ринку праці: у грудні на 1 вільне робоче місце претендувало 8 безробітних. Про це повідомили у регіональному центрі зайнятості.

«Станом на 1 грудня на 1 вільне робоче місце претендувало 8 безробітних (у минулому році – 11 осіб), у тому числі: серед працівників фінансової та страхової діяльності – 29 осіб; державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування – 25 осіб; працівників інформації та телекомунікації – 15 осіб, серед працівників сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства – 23 особи», – йдеться у повідомленні.

До слова, кількість зареєстрованих громадян в державній службі зайнятості, що мали статус безробітного, становила 47,1 тис. З початку року за сприяння служби зайнятості роботу отримали 30,3 тис. осіб. Започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово 70 громадян. Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості професійне навчання проходили 4,4 тис. безробітних. Рівень працевлаштування після закінчення професійного навчання становив 98,3%. У громадських та інших роботах тимчасового характеру з початку року взяли участь 3,6 тис. осіб.

Нагадаємо, у Житомирі шукають кадри для наукової експедиції в Антарктиду. Майже 200 безробітних розповідають громадянам про субсидії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *