Більше 120 боксерів почали змагання на призи братів Кличків

У Бердичеві 13 вересня стартував Міжнародний турнір з боксу на призи братів Кличків. Змагання триватимуть з 13 по 17 вересня 2016 року. Фінальні бої та нагородження відбудуться 17 вересня. Про це повідомила прес-служба Житомирського обласного відділення НОК України.

«Цьогоріч у змаганнях беруть участь понад 120 боксерів із 14 країн світу, зокрема з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Ізраїлю, Ірану, Казахстану, Молдови, Фінляндії та ін. Загалом упродовж усіх років проведення турніру його учасниками стали понад 1600 боксерів із 33 країн світу», – йдеться у повідомленні.

Привітав учасників XVIII Міжнародного турніру з боксу класу на призи братів Кличків і голова відділення НОК України в Житомирській області Олександр Оніщук, який побажав спортсменам цікавих поєдинків, а також передав організаторам заохочувальні призи від Національного олімпійського комітету України – кубки, футболки, блокноти і ручки фіналістам.

Довідково. Завдяки Міжнародному турніру з боксу на призи братів Кличків зміг показати себе бердичівлянин Володимир Матвійчук, який носить титул бронзового призера чемпіонату Європи та являється одним з найперспективніших молодих боксерів України, а влітку 2016 року брав участь в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

Нагадаємо, День міста Малина розпочнеться спортивними змаганнями. Курсант військового інституту став чемпіоном Європи з універсального бою.