Два «срібла» і «бронзу» привезли з чемпіонату світу веслувальники на човнах «Дракон»

Житомиряни показали достойні результати на чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон». Світова першість відбулася з  7 по 11 вересня. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Так житомиряни Юрій Бардашевський та Дмитро Мороз у складі збірної команди України вибороли срібні нагороди на човнах (20 весел) на дистанції 2 км, а Анна Тітар посіла третє місце в складі жіночої команди на човнах (10 весел) на дистанції 10 км», – йдеться у повідомленні.

Участь у чемпіонаті світу взяли понад 1200 спортсменів з 18 країн світу.

772803778_big

Нагадаємо, більше 120 боксерів взяли участь у Міжнародному турнірі з боксу на призи братів Кличків. Житомирські спортсмени з греблі на човнах «Дракон» отримали перемогу в Італії.

Автор фото: з сайту Житомирської міської ради.