Більше 2 тисяч гривень зібрали студенти технологічного університету для дітей-сиріт

Більше 2 тисяч гривень зібрали студенти технологічного університету для дітей-сиріт

У Потіївському будинку-інтернаті перебуває близько сотні дітей.

Напередодні новорічних свят студенти гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету влаштували вже традиційний ярмарок солодощів, щоб зібрати кошти для вихованців інтернату. Завдяки ярмарку виручили 2290 грн. Про це повідомила прес-служба університету.

dscf3734

«Мета мету заходу – зібрати кошти на подарунки вихованцям дитячого будинку-інтернату в селі Потіївка на Житомирщині, яким уже тривалий час опікується гірничо-екологічний факультет ЖДТУ. Подарунки мають передати під час візиту в грудні», – йдеться у повідомленні.

Торти, тістечка, млинці, рулети, кекси, печиво, пончики, желе, сік та багато іншого наготували вдома та у гуртожитках завчасно. Вартість домашньої випічки та солодощів — до 10 гривень.

41329

«Буквально за кілька хвилин збирається черга зі студентів та викладачів ГЕФу, а також представників інших факультетів. Придбати щось та підтримати студентську ініціативу завітав декан гірничо-екологічного факультету Володимир Котенко», – розповіли у прес-службі.

d8kp8zuhi04

Як повідомила студентський декан гірничо-екологічного факультету Руслана Гаврилюк, у будинку інтернаті села Потіївки знаходиться близько сотні дітей шкільного віку, до яких студенти їздять поспілкуватися, гратися та пригостити солодощами.

Нагадаємо, житомирський дитсадок зібрав допомогу бійцям 6-ї окремої бригади морської піхоти. Цьогоріч 900 житомирських дітей оздоровили за кошти міського бюджету.

Автор фото: прес-служба технологічного університету.

Leave a Comment