Житомирський дитсадок зібрав допомогу бійціям 36-ї окремої бригади морської піхоти

Теплий одяг, ліки, консервацію, овочі, крупи, каву, чай, солодощі та дитячі малюнки – все це 36-й окремій бригаді морської піхоти зібрали педагогічний колектив та сім’ї діток, які відвідують житомирський садок № 27. Про це повідомила прес-служба Житомирської міської ради.
Вперше зібрали допомогу цим військовим, коли з відповідним проханням звернувся волонтер і капелан – Андрій Виноградський. В якості вдячності морські піхотинці передали садочку прапор із своїми підписами та номерами телефонів. Відтоді колектив закладу підтримує зв’язок із захисниками“, – розповіла завідуюча ДНЗ Олена Радько.
1731369535_big
Передавали на Схід і відео з вихованцями садочка, для того, щоб хлопці на передовій пам’ятали, що вдома їх чекає майбутнє України.
«У нас в садочку дуже багато батьків, які були в АТО і зараз там перебувають. Нашим захисникам зараз тяжко. Починаються холоди. Найважче зараз в країні там їм. Тому ми продовжуємо працювати і підтримувати їх. Хто як  не ми?» – говорить завідуюча садком.
258278367_big
Днями допомога буде передана 36-й окремій бригади морської піхоти.
Нагадаємо, у Житомирі презентували книгу про 38 загиблих в АТО бійців “Герої не вмирають”. Країна-агресор залишається найкрупнішим торгівельним партнером Житомирської області.
Автор фото: прес-служба міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *