Більше сотні людей травмувалися на вулицях Житомира протягом “святкових” вихідних

Більше сотні людей травмувалися на вулицях Житомира протягом “святкових” вихідних

Дві людини звернулися до лікарні з переохолодженням.

За період святкових вихідних з 7 по 9 січня до травмпунктів Центральних міських лікарень №1 та №2 звернулися 103 житомирянина, які травмувалися на вулиці. Про це розповів представник управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Віктор Хоменко 10 січня на розширеному штабі щодо прибирання снігу.

«До травмпункту ЦМЛ №1 7 січня звернулися 15 людей, 8 січня – 18, 9 січня – 14. До травмпункту ЦМЛ № 2 за три дні звернулися 56 чоловік. Це середньостатистичні дані і не перевищують фактичні показники. Ситуація під контролем», – сказав Хоменко.

За його словами, у дні активного снігопаду у лікарнях Житомира було організоване чергування лікарів та прибирання прилеглої території. Надзвичайних подій на території лікувальних закладів не зареєстровано. До міських лікарень безпритульних «швидка» не доставляла.

Нагадаємо, у листопаді до травмпунктів міста з травмами внаслідок снігопаду звернулися 60 житомирян. за словами головного медика Житомира, лікарні міста готові витримати випробування морозами. Інспекція з благоустрою скаржиться на супермаркети.

Leave a Comment