Більше ста борців взяли участь у турнірі пам’яті тренера Михайла Черняховського

У Житомирі в спортзалі «ФОК» з 16 по 18 вересня тривав відкритий турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті майстра спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби Черняховського М. П. На урочисте відкриття змагань завітали відомі українські борці-олімпійці – срібний призер з греко-римської боротьби Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Жан Беленюк та срібний призер з греко-римської боротьби Олімпійських ігор в Лондоні Валерій Андрійцев. Про це повідомила прес-служба обласного відділення Національного олімпійського комітету.

«Турнір відбувся вперше та одразу здобув статус міжнародного. Адже крім українських спортсменів, на ньому змагаються представники з Молдови та Білорусії. Загалом у змаганнях брали участь понад 100 спортсменів (21 команда) 1997 – 1999 рр. народження у восьмими вагових категоріях», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що основним організатором турніру стала ГО «Житомирська обласна федерація греко-римської боротьби». Співорганізаторами змагань стали управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, відділення НОК України в Житомирській області, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, а також Всеукраїнська громадська організація «Діаспора чеченського народу».

Довідково. Черняховський Михайло Петрович – володар Кубку світу, чемпіон СРСР з греко-римської боротьби, багаторазовий чемпіон України з греко-римської боротьби, майстер спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби, заслужений тренер України.

Нагадаємо, в 6-му турі аматорського чемпіонату України МФК «Житомир» поступився харківському ФК «Соллі Плюс» з рахунком 0:1. В області обирали кращих юних лісівників (ВІДЕО).