МФК «Житомир» поступився харківському «Соллі Плюс» з рахунком 0:1

У матчі 6-го туру аматорського чемпіонату України з футболу серед аматорів, який відбувся у суботу, 17 вересня, МФК «Житомир» на домашньому полі стадіону агротехнічного коледжу прийняв харківський ФК «Соллі Плюс». Матч завершився з рахунком 0:1 на користь футбольного клубу з Харкова. Про це повідомила прес-служба МФК «Житомир».

«Гості приїхали в Житомир у якості фаворитів. Поки що команда, в складі якої є гравці з досвідом не лише в Прем’єр-лізі, а й виступів за збірну України, не зазнавала жодної поразки. Але вже з перших хвилин житомиряни зуміли нав’язати боротьбу супернику. Втім різниця в досвіді далася взнаки на 17 хвилині, коли харків’янин Данило Соломаха увірвався в нашу штрафну, відпасував в другу лінію атаки, де Єгор Коваленко чітким ударом відправив м’яч у «дев’ятку», – йдеться у повідомленні.

Після шести зіграних матчів МФК «Житомир» набрав чотири очки і посідає восьме місце в турнірній таблиці Групи 2.

Наступні дві гри МФК зіграє на виїзді: 1 жовтня – в Петрово із ФК «Інгулець-3», а 4 жовтня – на Львівщині із СКК «Демня».  У Житомирі наша команда гратиме вже 9 жовтня матч-відповідь попереднього етапу аматорського кубку України з СКК «Демня».

«У середу, 21 жовтня, молодіжна команда МФК «Житомир» дебютує на Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд юніорів (U-19, Перша ліга). В Житомирі на стадіоні «Колос» наша команда прийматиме ФК «Діназ» з Вишгорода (Київська обл.). Початок матчу – о 16:00», – розповіли у прес-службі.

Нагадаємо, два «срібла» і «бронзу» привезли з чемпіонату світу веслувальники на човнах «Дракон». Більше 120 боксерів змагалися  у Бердичеві на призи братів Кличків.