Більшість “лежачих поліцейських” встановили самовільно, без узгодження з поліцією, – житомиряни

Більшість “лежачих поліцейських” встановили самовільно, без узгодження з поліцією, – житомиряни

Петиція.

Житомирянии скаржаться на велику кількість “лежачих поліцейських” та штучних перешкод для автомобілістів у дворах багатоповерхівок. Кажуть, більшість з них люди встановили самовільно, без погодження із поліцією.  Відповідну електронну петицію оприлюднили 4 жовтня. Триває збір підписів. 

“Останнім часом Житомир перетворився на місто незаконно встановлених “лежачих поліцейських” та штучних перешкод (вмуровані стовпи чи великі камені), які перекривають проїзд через прибудинкові проїздні (сквозні) двори.
Більшість “лежачих поліцейських” встановлено самовільно без узгодження з патрульною поліцією.
Самовільно встановлювати «лежачі поліцейські» дуже небезпечно. Адже мають бути попереджувальні знаки, що на дорозі «лежачий поліцейський». Якщо попередження для водіїв про зменшення швидкості немає, авто, наїхавши на великій швидкості на «лежачого поліцейського», може перекинутися або виїхати на тротуар.
Крім того, перешкоди проїзду у проїздних дворах багатоквартирних будинків, які змонтовано самовільно, з метою мінімізації проїзду автотранспорту біля будинків, також несуть небезпеку.
В першу чергу це стосується самих співвласників багатоквартирних будинків, адже ці перешкоди не дають можливості в екстремальних випадках проїхати спеціальним службам на виклики.
Питання на Виконком”, – написав автор звернення Ігор Заріцький.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, містяни просять на всіх перехрестях встановити “лежачі поліцейські”, а виготовляти їх у Житомирі. Житомирські комунальники придбають «лежачі поліцейські» на понад 200 тисяч.

Leave a Comment