Містяни просять на всіх перехрестях встановити “лежачі поліцейські”, а виготовляти їх у Житомирі

Містяни просять на всіх перехрестях встановити “лежачі поліцейські”, а виготовляти їх у Житомирі

Петиція.

Житомиряни просять міську раду на всіх перехрестях міста встановити “лежачі поліцейські”, а виготовляти їх в обласному центрі. Кажуть, так економніше. Відповідну електронну петицію оприлюднили 21 жовтня. Триває збір підписів. 

“Пропоную на УСІХ перехрестях доріг міста на лінії “Стоп”, особливо поблизу шкіл, дитячих закладів та інших місць з інтенсивним рухом пішоходів встановити “лежачі поліцейські”, які б завадили водіям транспорту на великій швидкості проїжджати ці небезпечні для пішоходів місця. Це практикується в усіх цивілізованих країнах у тих місцях, де неможливо збудувати безпечні транспортні розв’язки.
Вони бувають тимчасові (гумові) й довговічні (асфальтобетонні) й досить дешеві, якщо замовляти їх великими оптовими партіями.
Але є сенс виготовляти їх у нашому ж місті, де є заводи залізобетонних виробів та вторинний перероблений асфальт, тим самим зекономити кошти на транспортування їх та дати заробіток працівникам цих заводів”, – написав автор звернення Валерій Болтушкін.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомирські комунальники придбають «лежачі поліцейські» на понад 200 тисяч. У Житомирській міськраді знову скасували тендер на ремонт дороги на Вереси.

Leave a Comment