Більшість житомирян проти святкування Дня міста цього року

Більшість житомирян проти святкування Дня міста цього року

Рішення прийме виконком.

Більшість житомирян висловилися проти проведення урочистостей з нагоди Дня міста. Про це з посиланням на результати онлайн-опитування та вивчення громадської думки у пунктах голосування за бюджет участі повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

За результатами голосування 59,85% опитаних житомирян висловилися проти проведення 1136-го Дня міста у вересні 2020-го року. Хочуть свята 40,15% опитаних.

У пресслужбі не озвучують кількість містян, які висловили свою думку з приводу святкування. Згідно з даними «Єдиної платформи місцевої електронної демократії», участь у електронному голосуванні взяли лише 59 житомирян.

Остаточну долю Дня міста має визначити виконком Житомирської міської ради. Адже саме він прийняв рішення вивчити думку жителів міста щодо відзначення річниці Житомира.

Нагадаємо, що наприкінці травня 2020-го року у житомирській мерії анонсували опитування житомирян щодо проведення Дня міста. У 2019-му році понад півмільйона з бюджету витратили на райдери для виступу артистів під час святкування Дня Житомира.

Leave a Comment