Облрада хоче передати у користування своєму підприємству майже 9 га у Зарічанах

Житомирська обласна рада хоче дозволити КП «Готельний комплекс «Україна» розробити проєкт землеустрою для відведення у постійне користування майже 9 га землі у селі Зарічани. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті облради.

«Надати дозвіл КП «Готельний комплекс «Україна» Житомирської обласної ради на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 8,8200 га, на якій розташоване нерухоме майно, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», ‒ йдеться у документі.

Згадана земельна ділянка знаходиться у лісовій смузі села Зарічани. Там знаходиться парк-готель «Кавунова дача». Свого часу комплекс планували здавати в оренду приватному підприємцю. Кілька років парк-готель був закритим і використовувався виключно як «гостьовий будинок». У 2016-му році обласна рада створила спеціальну комісію, яка мала вирішити подальшу долю «Кавунової дачі».

Нагадаємо, що обласна рада витратила 800 тис. грн на заміну вікон у адмінприміщенні. Облрада попросила у міста додаткову землю під музей космонавтики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *